İyi Parti lideri Akşener: "Sandıktaki şamarın taşlarını döşemeyin"

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ndeki özel teftiş izniyle ilgili, "Sandıkta şamar yemenin taşlarını döşemeyin" diyerek sert çıktı.

İyi Parti lideri Akşener: "Sandıktaki şamarın taşlarını döşemeyin"

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İçişleri Bakanlığı'nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne özel teftiş izni vermesine ilişkin açıklamasında, "Bu millet ucuz kutuplaştırmalar üzerinden birbirine düşman edilme eylemlerinden bıktı" dedi

"Bu millet sandıkta hür iradesiyle attıkları oyların sonuçlarına el uzatanları her daim cezalandırmıştır" diyen Akşener, "Dolayısıyla kendi kendinize sandıkta şamar yemenin taşlarını döşemeyin. Türkiye huzursuzluktan bıktı. Türkiye bu gerilimden bıktı. Bu millet ucuz kutuplaştırmalar üzerinden birbirine düşman edilme eylemlerinden bıktı" ifadelerini kullandı.

Artık huzur istediklerinin altını çizen Akşener, "İşlerimizi doğru düzgün yapmak istiyoruz. 'Biz artık üretmek, dürüst, namuslu bir biçimde çalışıp, vergimizi ödeyip, istihdam yaratmak istiyoruz. Her dakika başımıza bir iş gelecekmiş tedirginliğiyle bu hayatı sürdürmek istemiyoruz. Bu seslere kulak verin. Benden söylemesi" diye konuştu.

İGFA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER