Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti İl Başkanlarına Seslendi: "2023 hedeflerimizi her ortamda anlatın"

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin 2023 hedefleriyle ilgili yapılan ve yapılacakları İl Başkanları'nın şehirlerinde anlatmasını istedi. Muhalefetin eleştirilerine de göndermelerde bulunan Erdoğan, kurdaki dalgalanma ve fahiş fiyatların önlerindeki çakıllar olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti İl Başkanlarına Seslendi: "2023 hedeflerimizi her ortamda anlatın"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda partililere hitap etti. Erdoğan, hep birlikte çok çalışılması gereken bir döneme girildiğini söyledi.

Türkiye'yi dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına sokacak adımları attıklarını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, ihracatta 2021 yılını 225 milyar doların üzerinde rakamla tamamlamamız doğru yolda olunduğunun göstergesi olduğunu söyledi.

İl Başkanlarına yapılanların sıklıkla anlatılmasını isteyen Erdoğan, Türkiye 2023 hedeflerine ulaştığında yeni hedefleri sık sık hatırlatılmasını istedi. 2023 kavşağına yaklaştıkça bizim sorumluluğumuz da giderek arttığını belirten Erdoğan, kurdaki dalgalanma ve fahiş fiyatların önlerindeki çakıllar olduğunu söyleyerek, "Kurdaki köpük gibi enflasyondaki köpüğü de süratle alarak ülkemizi bu görüntüde kurtaracağız" dedi.

ERDOĞAN'DAN CHP'YE TEPKİ

Muhalefetin eleştirilerine de göndermelerde bulunan Erdoğan, "Helalleşme diye çıktıkları yolda sonuçta tek parti faşizmine geri döndüler" dedi. CHP'li Özel'in Kur'an Kursu sözlerine tepki gösteren Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na "Diyanet İşleri'nin görevini hakkıyla yapmasından neden gocunuyorsun" diye sordu. Erdoğan,"CHP Genel Başkanı karanlıkta ıslık çalarak olayı savuşturamaz" dedi. 

İGFA

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2022, 18:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER