Ünlü Sanatçılar Yener ve Akalın 10 yıl sonra aynı sahneyi paylaştılar

Hande Yener ve Demet Akalın, barışmalarının ardından 10 yıl sonra ilk kez aynı sahneyi paylaştılar.

Ünlü Sanatçılar Yener ve Akalın 10 yıl sonra aynı sahneyi paylaştılar

İstanbul'da Ümraniye Millet Bahçesi’nde peş peşe aynı sahneyi paylaşan Türk Pop Müziği devlerinin konserlerine 30 bin kişinin katılımı ile bir ilke imza atıldı. kili yıllar sonra yapılan dev buluşmada heyecanlı olduklarını dile getirdi.

Özel katılım rekoru için kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eden Hande Yener, "Şimdiden  Avrupa turnesi için görüşmeler başladı. Şimdi İkimiz için de eğlence yeniden başlıyor. Birbirimize sahnede takılıyoruz geçmişteki çocukluklarımızla alay ediyoruz. Bu kadar zaman sonra Demet ile iletişimimizin pozitif güce dönüşmesi benim için çok güzel bir duygu" dedi.

Demet Akalın da, "Sahnede 30 bin kişiye şarkı söylerken Hande ile anlamsız tartışmalarımızın bize sadece zaman kaybettirdiğini düşündüm. Şimdi biz iki Kraliçe birlikte Avrupa Turnesine Birlikte Türkiye’nin konuşacağı dev projelere imza atmaya hazırlanıyoruz. İkimizin büyük enerjisinden ortaya çıkacak büyük başarılarımızla bizim sevenlerimizin karşısında olmak benim içinde çok özel bir duygu olacak" dedi.

İGFA

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2021, 22:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER