Ünlü oyuncu Bergüzar Korel: "Hiçbirimiz farklı değiliz"

Kendi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin dikkatini çeken Bergüzar Korel, bu kez de makyajsız fotoğraflarını yayınladı.

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel: "Hiçbirimiz farklı değiliz"

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, üçüncü bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. Hamilelik sürecini takipçileriyle paylaşan Korel, sosyal medyada yapılan paylaşımları eleştirdi.

Korel sosyal medya hesabı üzerinden gün içindeki ev hallerini paylaşarak, " Instagram'ın büyülü dünyasına hoş geldiniz canım kadınlar. Hepimiz buranın gerçek dünyadan ne kadar uzak olduğundan dert yanıyoruz ama buradan da uzak kalamıyoruz. Ben de iç açıcı fotoğraflar, güzel kadınlar, dekorasyon ya da anne çocuk sayfaları gördüğümde dalıyorum o dünyaya.  Hepimiz güzel, sağlıklı, iyi görünmek istiyoruz. Ama bunun yanında burada her şey gerçek de olabilir. Bilinçaltımıza kazınan o temiz, beyaz, steril, her şeyin aşırı düzenli olduğu fotoğraflar her zaman gerçeği yansıtmıyor bence.

Ben oyuncuyum ve mesleğim gereği popülerim. İşimin getirdiği birtakım zorunluluklara hep kafa tuttum. En çok da her daim imrenilen ve güzel görünme zorunluluğuna... Bu fotoğraflar, şanslıysam ve güneş doğduktan sonra uyanmışsam yataktan doğrulur doğrulmaz çektiğim kareler. Şiş yüzüm, lekelerim, dağınık saçlarım. Bazen gün boyu bu halde dolaştım evde. Bazen koltuktan kalkamadım. Bazen özendim makyaj yaptım. Bazen çok beğendim kendimi bazen aynaya bakamadım. Demem o ki; Şu an bu satırları okuyan ve bunlara takılan arkadaşım, bil ki hiçbirimiz birbirimizden farklı değiliz! Ufak bir hatırlatma yapmak istedim" dedi. 

İGFA

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2021, 20:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER