Türk modeller Fas'ta ilgi gördü

Fas'ın Marrakesh şehrinde düzenlenen Oriantal Fashion Show’un Türk partnerleri Ali Durgut ve SPR Medya sahibi Semra Türk'ün de ev sahipliği yaptığı ihtişamlı organizasyon dünya çapında büyük ses getirdi.

Türk modeller Fas'ta ilgi gördü

1-4 Haziran tarihlerinde Fas’in Marrakesh şehrinde büyük bir moda haftası yapıldı. Organizasyona dünyanın çeşitli ülkelerinden 25 modacı ve model iştirak etti.

Bu yıl 46'ncısı düzenlenen Oriental Fashion Week etkinliğinde Best Designer Of The World gösterisi de yapıldı. Organizasyon Fransız organizatör Hind Joudar’ın liderliğinde gerçekleştirildi.

Oriantal Fashion Show’un Türk partnerleri Ali Durgut ve SPR Medya sahibi Semra Türk ‘ün de ev sahipliği yaptığı ihtişamlı organizasyon dünya çapında büyük ses getirdi.

Türk modellerden Defne Şentürk ve Ata Kerem Tavşancı çok büyük ilgi gördü. Dünyaca ünlü prodüktörlerin yakın markajına alındı.

Ekim 2022’de İstanbul ‘da yapılacak Top Model Of Universe dünya finalini de organize eden bu ekip, çeşitli model ve modacılara da ev sahipliği yapacaklar.

Türkiye ve moda sektörünü dünyaya tanıtmayı hedefleyen bu büyük organizasyona dünyanın bir çok ülkesinden model ve modacı davet edildi.İGFA

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2022, 21:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER