Hilton Otelleri’nin varisi Paris Hilton ‘hamilelik’ açıklaması

Hilton Otelleri’nin varisi Paris Hilton, geçtiğimiz şubat ayında evlilik teklifini kabul ettiği Carter Milliken Reum’dan hamile olduğu yönündeki iddiaları yalanladı. Sosyetik güzel, bebek sahibi olacağı tarihi açıkladı.

Hilton Otelleri’nin varisi Paris Hilton ‘hamilelik’ açıklaması

2019 yılından beri aşk yaşadığı yazar Carter Milliken Reum ile Şubat 2021’de evlilik yolunda ilk adımı atan Paris Hilton, hamile olduğu yönündeki haberlere açıklık getirdi.

‘This Is Paris’ adlı podcast yayınında konuşan 40 yaşındaki sosyetik güzel, “Hamile değilim, henüz değilim. Evlenene kadar bekleyeceğim” ifadelerini kullandı.

2022’ye kadar çocuk istemediğini belirten Hilton, “Düğünüme hazırlık yapıyorum. Gelinliğim dikiliyor, muhteşem göründüğünden ve mükemmel bir şekilde oturduğundan emin olmak istiyorum. Yani kesinlikle o kısmı bekliyorum” dedi.

Paris Hilton, daha önce ilişkisi hakkında yaptığı açıklamada, “Yüzde yüz eminim ki hayalimdeki adam. Sürekli düğün planları, çocuklarımızın isimleri gibi konular hakkında konuşuyoruz. Hayatımın bundan sonraki adımı için çok heyecanlıyım. Sonunda gerçek bir hayatım varmış gibi hissediyorum” şeklinde konuşmuştu.

İGFA

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2021, 22:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER