Hande Erçel'in 'Dünyanın en güzel kadını' seçilmesinin nedeni belli oldu

Son dönemin sevilen oyuncularından Hande Erçel, İngilizlerin de beğenisini topladı. İngilizler, Hande Erçel’i dünyanın en güzel kadını seçti. Bunun nedenini ise detaylarıyla duyurdular.

Hande Erçel'in 'Dünyanın en güzel kadını' seçilmesinin nedeni belli oldu

Oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Hande Erçel son dönemin adından söz ettiren isimlerinden. Şarkıcı Murat Dalkılıç ile olan birlikteliğini noktaladıktan sonra Sen Çal Kapımı dizisinden partneri Kerem Bürsin ile yeni bir aşka yelken açan Hande Erçel magazin gündeminden düşmüyor.

Birçok ülkeden hayranı bulunan ve sosyal medyada 24.5 milyon kişinin takip ettiği Hande Erçel İngilizlerin de beğenisini topladı. Glamour İngiltere Dergisi'nde yayınlanan makalede "Hande Erçel 2021 itibarıyla dünyanın en güzel kadını seçilmiştir" ifadesi yer aldı.

Hande Erçel'in 'Dünyanın en güzel kadını' seçilmesinin nedeni belli oldu. Erçel’in güzel seçilme nedeni, burnunun ve dudaklarının yüzünde konumlanış şekli.

BİR DİZİ ESTETİK OPERASYON YAPTIRDI

Hande Erçel'in istediği yüz hatlarına kavuşmak için badem gözü estetiği, bişektomi, elmacık, dudak ve çene dolgusu yaptırdığı konuşuluyor.  tv8 ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının haberine göre, Hande Erçel'in bölüm başı 100 bin TL, aylık ise 400 bin TL kazandığı ortaya çıktı. 

İGFA

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2021, 21:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER