Güzel oyuncu Ela Yörüklü: 'Şevket Çoruh ile oynamak benim için büyük şans'

Arka Sokaklar dizisinin Ezgi Vural’ı Ela Yörüklü, oyunculuk kariyerini tiyatroyla güçlendirmek istediğini belirterek, rol arkadaşı Şevket Çoruh’tan ilham almaya çalıştığını söyledi.

Güzel oyuncu Ela Yörüklü: 'Şevket Çoruh ile oynamak benim için büyük şans'

Arka Sokaklar dizisinde Ezgi Vural karakterine hayat veren tescilli güzel oyuncu Ela Yörüklü, Noe Happiness markasının Bursa mağazasında ortaya çıktı.

Günlük yaşamında rahatlığı sevdiğini ve bu yüzden artık Noe Happiness müdavimi haline geldiğini söyleyen Yörüklü, kendine yeni yıl alışverişi yaptı. Modayla yakından ilgilendiğini belirten Yörüklü, şık ve rahat tasarımların kendisini yansıttığını dile getirdi. Burada gazetecilere samimi açıklamalarda da bulunan oyuncu, en büyük hayalini açıkladı.

USTALARLA OYNAMAK BÜYÜK ŞANS

Üç sezondur Arka Sokaklar dizisiyle ekranda olan Ela Yörüklü, oyunculuk kariyerini televizyondan öteye taşımak istediğini söyledi.

İyi bir tiyatro seyircisi olduğunu ve kendisini zaman zaman sahnede hayal ettiğini belirten Yörüklü, "Tiyatro yapmayı çok isterim. Bu anlamda, diğer ustalarımla olduğu gibi Türk tiyatrosunun ‘Kavuklu'su Şevket Çoruh’la aynı dizide olmak ve kendisini yakından takip edebilmek, benim için büyük bir onur ve şans...” dedi. 

Şevket Çoruh'un eserlerini defalarca izleyip sahnedeki jest ve mimiklerini günlerce düşündüğünü itiraf etti.

Yörüklü, Arka Sokaklar'ı henüz 7 yaşındayken izlediğini anımsatarak, "Daha okuma yazma bilmezken izlediğim dizinin bugün senaryosunu okuyorum. Setteyken bazen ne kadar şanslı olduğumu düşünüp ansızın duygulanıyorum" diye konuştu.

İGFA

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2021, 22:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER