Bensu Soral Hakan Baş ile tek celsede boşandı iddiası!

Hakan Baş ile dün tek celsede boşandığı iddia edilen ünlü oyuncu Bensu Soral sosyal medya hesabından, ayrılık sonrası fotoğraf paylaştı.

Bensu Soral Hakan Baş ile tek celsede boşandı iddiası!

Uzun süredir devam eden birlikteliklerini 2018 yıllında evlilik ile taçlandıran Bensu Soral ve Hakan Baş çiftinin evliliği üzerinde bir süredir kara bulutlar dolaşıyordu.

İş insanı Hakan Baş'ın sosyal medya fenomeni Mina Ceren ile görüntülenmesi ve ardından Bensu Soral'ın partneri Kubilay Aka ile çekilmiş samimi görüntülerinin ortaya çıkması boşanma söylentilerini güçlendirmişti.

Bu görüntülerin ardından ortak bir açıklama yapan Bensu Soral ve Hakan Baş çifti, evliliklerinde bazı sorunlar olduğunu ve bunları çözmek için çaba sarf ettiklerini söylemişlerdi.

GazeteMagazin'in haberine göre; bir süredir gözlerden uzak olan ikilinin geçtiğimiz günlerde 3 yıllık evliliklerini sessiz sedasız bitirdiği öne sürülmüştü.  Anlaşmalı olarak boşanan çiftin 3 yıllık evliliklerinin tek celsede dün sona erdiği iddia edilmişti.

Güzel oyuncu Bensu Soral, Hakan Baş ile boşanma sonrası soluğu arkadaşlarıyla bir eğlence mekanında aldı. Kardeşi Bedirhan Soral ile fotoğrafını paylaşan Bensu Soral'a binlerce yorum ve beğeni yağdı.

İGFA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER