Mahir Ünal Kesinlikle gündemimizde ”Erken seçim söz konusu değil”

Muhalefetin erken seçim çağrılarını değerlendiren AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, ”Erken seçim söz konusu değil” diyerek seçimlerin zamanında yani Haziran 2023’te yapılacağını söyledi.

Mahir Ünal Kesinlikle gündemimizde ”Erken seçim söz konusu değil”

Siyasette erken seçim tartışmaları sürüyor. Muhalefetin seçim çağrılarına ilişkin konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, erken seçimin söz konusu olmadığını ve seçimlerin zamanında Haziran 2023’te yapılacağını belirtti. 

“ERKEN SEÇİM SÖZ KONUSU DEĞİL”

Ünal, ‘Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın her seferinde altını çizerek seçimin Haziran 2023’te zamanında yapılacağını ifade ettiğini anımsatarak, “Şimdi AK Parti’nin sahada faaliyetleri üzerinden erken seçim iddiası son derece yanlış. Çünkü; AK Parti seçimden seçime sahada olan bir siyasi hareket değil. AK Parti sürekli olarak halkla ilişki içerisinde olan, seçmeniyle ilişki içerisinde olan, gençlik kollarıyla, kadın kollarıyla, ana kademesiyle sürekli sahada olan bir siyasi hareket. Dolayısıyla AK Parti’nin saha çalışmaları üzerinden bir erken seçim beklentisi son derece yanlış” dedi.

İGFA

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2021, 20:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER