Türk iş dünyasının pusulası olan ticari diplomasinin ustaları ödüllendirildi

DEİK’in yeni merkezinin açılışı sonrasında bu yıl ikincisi düzenlenen Ustalara Saygı Ödül Töreni’nde Türk iş dünyasının pusulası olan ticari diplomasinin ustaları ödüllendirildi.

Türk iş dünyasının pusulası olan ticari diplomasinin ustaları ödüllendirildi

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nun (DEİK) yeni merkezinin açılışı sonrasında Ustalara Saygı Ödül Töreni'nin bu yıl ikincisi gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, DEİK Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ve İş Konseyi Başkanlarının katılımıyla DEİK Başkanı Nail Olpak’ın ev sahipliğindeki tören İstanbul'da yapıldı.

DEİK’in Skyland’de yer alan yeni merkezinin açılışının ardından, bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Ustalara Saygı Ödül Töreni’nde, DEİK’in küresel yolculuğunda ilk imzaları atarak, Türk iş dünyasının pusulası olan ticari diplomasinin ustaları ödüllendirildi.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve DEİK Başkanı Nail Olpak tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a  Büyük Usta Ödülü takdim edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, DEİK'in Türk iş dünyasının uluslararası alandaki gücünün taşıyıcısı ve sembolü olduğunu söyledi.

DEİK ailesinin ticari diplomasi alanındaki usta isimleri Rona Yırcalı, Şerif Egeli, Jak Kamhi ve İbrahim Bodur ödüle layık görüldü.İGFA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER